MV Spordiklubi jõusaal lõpetab tegevuse. Riia 136a ruumides pakub edaspidi jõusaali ligipääsu SK JÕUSPORT

Sünnipäevade ja firmaürituste ruumide rent Tartus

 

Kas otsid suurepärast alternatiivi oma järgmiseks firma- või erapeoks, kooliürituseks või lapse sünnipäevaks? Soovid leida ruumide rendi võimalust Tartus, mis oleks teistest erinev ning meeldejääv?

MV Spordiklubil on sulle lahendus! Meie suures ja avaras treeningsaalis on sul võimalus korraldada just täpselt selline üritus või pidu, mis ei unune nii pea.

Mida me sulle pakume?

  • Aeroobika saali rent firmapidudeks ja laste sünnipäevadeks
  • Lõbus ja tõhus jumping trenn batuutidel koos väljaõppinud treeneriga
  • Saunakasutus
  • Catering

NB! Meie ruumid on sinu kasutuseks vabad nädalavahetustel!

Ruumide rent Tartus

Milliseid pidusid ja üritusi on meie juures korraldatud?

·                    Lõbusad lastesünnipäevad

Kuna meil on palju vaba ruumi, on ääretult mõnus maha pidada üks vahva aktiivne sünnipäevapidu. Sagedasti on kaasatud ka peojuht, kes mõnusat ja eakohast tegevust lastele pakub.

·                    Aktiivne firmaüritus

Meie juurde on jõudnud mitmed firmad, kes soovivad oma kollektiiviga läbi viia üht aktiivset nädalavahetust. Sageli sisaldab see esmalt tunniajalist ajurünnakut mingil põletaval tööalasel küsimusel või vaba vestlust töövälisel ajal, et oma töökaaslastega tihedamaid suhteid luua. Seejärel pannakse end üheskoos proovile jumpingu trennis. See tipneb aga mõnusa lõõgastusega saunas. Tihtipeale tellitakse ka ürituse ajaks maitsvaid suupisteid.

·                    Tüdrukuteõhtu

Soovid sõbrannadega teha midagi lõbusat ja samal ajal kasulikku? Tüdrukuteõhtu koos jumpingu trenniga on kindlasti üks võimalus! Oleme võõrustanud mitmeid tüdrukuteõhtuid – esmalt tõhus trenn, siis kerged suupisted ning seejärel ollaksegi valmis asuma öist linnamelu avastama.

Millise peo saaksime sulle korraldada?

Võta meiega ühendust! Me kuulame hea meelega ära sinu konkreetsed vajadused, et mõista sinu unikaalset eesmärki iga ürituse jaoks. Seejärel pakume välja lahendused, mis võiks kõige paremini sobida just sulle lähtudes meie varasemast kogemusest.

Ootame sinu kõne või kirja juba täna!

Tel: 511 3876
e-mail: info@mvspordiklubi.ee

 

Kohtume MV Spordiklubis ja korraldame sulle just sellise üritusse, mis jätab kustumatu mulje igale külalisele!