MV Spordiklubi jõusaal lõpetab tegevuse. Riia 136a ruumides pakub edaspidi jõusaali ligipääsu SK JÕUSPORT

Personaaltreenerid

Leiame, et kliendid saavutavad paremaid tulemusi kasutades personaaltreeneri abi. Ostes korraga 6 kuud kehtiva kuukaarti, kingime Sulle tasuta tunniajase sessiooni personaaltreeneriga. Ära lase sellist superpakkumist käest. Koos hoiame Sinu treeningu värske ja saavutame soovitud eesmärgid.

Kerli Djomina

eratreener, füsioterapeut

Soovid muuta oma elustiili? Soovid olla terve, tugev, ilus? Soovid end oma kehas hästi tunda? Soovid kasvatada lihast või lihtsalt saavutada paremat vormi? Soovid kaalust alla võtta või lihasmassi arvelt hoopis veidi kosuda?

Mina olen valmis Sind aitama, vahet pole kas oled algaja ning alles alustad oma teekonda või oled juba veidi kogenum, kuid soovid kellegi tuge eesmärkide saavutamisel. Võta julgelt minuga ühendust, kuulan Sind ära, seame koos eesmärgid, paneme plaani paika ja hakkame tegutsema!!! 😊

Olen füsioterapeut ning tervisliku eluviisi fanatt. 2011. aastal lõpetasin füsioterapeudi eriala ning töökogemust on mul juba 10 aastat. Olen olnud terve oma elu aktiivse eluviisiga ning minu suureks kireks on ka tervislik toitumine. Toitumise kohta olen väga palju ise juurde õppinud ning enda peal väga palju ka läbi proovinud. 2016. aastal avastasin enda jaoks jõusaali ning fitnessi. Sellel aastal osalesin ka võistlustel, bikiinifitnessi kategoorias. Algajate võistlusel, mis oli minu elu esimene võistlus, sain esimese koha ning see andis suure motivatsiooni alaga edasi tegeleda. Nüüdseks olen võistelnud bikiinifitnessis kolmel hooajal. 2018 sügisel sain enda pikkuskategoorias Eesti Meistrivõistlustel teise koha. Olen võistelnud ka välismaal ning plaan on selle alaga ikka edasi tegeleda. Isegi kui ei võistleks, siis jõusaal jääks minu elustiili juurde, sest minu eriala on juba selline. Ma tean kui oluline see on ning see on vähim mida same enda heaks teha, et püsida kaua tervena ja tugevana!

Olen paljusid aidanud tervislikuma eluviisi poole. Minu eesmärk on muuta elustiili nii, et see oleks jätkusuutlik. Seetõttu lähenen alati väga personaalselt.

–        Koostan treening- ja toitumiskava

–        Teen toitumisalast nõustamist

–        Pikemaajalise koostöö korral jälgin Sinu progressi, annan jooksvalt nõu, vajadusel kohandame treening- ja toitumiskava

–        Olen Sulle toeks!!!

 

 

Merle Ipsberg

eratreener

Sport ja aktiivne eluviis on olnud minu elus alati olulisel kohal. Juba kooli ajal osalesin erinevatel spordivõistlustel, mis kindlasti andis hea põhja edaspidiseks. Kuulusin  ka  Curlingu naiskonda  millega  2007 a. Eesti Meistrivõistlustel saavutasime 3. koha .

Jõusaalis treenimist alustasin MV Spordiklubis umbes 8a. tagasi. Lisaks jõusaalis treenimisele püüan olla võimalikult aktiivne ka vabal ajal – käia rattaga sõitmas, rulluisutamas või matkamas.

Oman EOK 3 taseme kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite erialast kutsetunnistust.

Soovin oma oskusi treenerina edasi arendada ning ootan kõiki algajaid jõusaali huvilisi endaga koos treenima.

 

Kristjan Golubkov

Personaalsed õpetused klassikalises poksis

Poksi õpetajana olen tegutsenud 17 aastat. Hetkel olen professionaalse poksija peatreener ja koos oleme võitnud mitmeid suuri turniire ja tiitleid.

Kirjuta mulle ja teeme sinust osava ja enesekindla inimese.

Vaata Kristjani kodulehekülge SIIT.

 

Tarmo Mitt

Tarmo Mitt

peatreener

Jõu- ja  lihastreenigud algajatest kuni professionaalsete sportlasteni. Aitan omandada korrektsed harjutuste tehnikad. Koostan treeningkavad vastavalt eesmärkidele. Bodybuilding, jõutõstmine, funksionaalne treening, taastusravi.

Hariduskäik:
2001 a. lõpetasin Tartu Ülikool Kehakultuuri Teaduskonna Raskejõustiku erialal.
2007 a. täiendasin end Füstenfeldbrucki Spordikoolis Saksamaal.

Treenerina töötan aastast 1997.

Tegelenud võistlustasemel spordialadega: džuudo, kulturism, klassikaline tõstmine, jõutõstmine, armwrestling, rammumees.

Parimad tulemused:

  • 6x Eesti meister jõutõstmises
  • 5x Eestimaa Rammumees
  • 2006 The Worlds Strongest man võistluse 5. koht   https://www.youtube.com/watch?v=tLxia4CBSHU
  • Õpilastest on saavutanud Lilian Matonina jõutõstmises Euroopa Meistrivõistlustel 2008 3. koha

 

ERINEVATE EESMÄRKIDE ALGUSPUNKTID

Me soovitame Sul kasutada Sinu tasuta personaaltreeningu sessiooni, mis annab Sulle hea võimaluse oma eesmärgid ja plaanid koos professionaaliga paika panna.

Alusta treenides 4 korda nädalas, vähemalt 30 minutit.

Ole kannatlik ja järjepidev – see tasub ennast ära.


Broneeri aeg personaaltreeneri juurde

Jäta meile oma kontaktid ning me võtame Sinuga ühendust.

Nimi

E-mail

Telefon

Teade