Oleme avatud:  E-N 08.00-22.00 | R 08.00-21.30 | L 10.00-16.00| P 15.00-20.30

Personaaltreeningud

Leiame, et kliendid saavutavad paremaid tulemusi kasutades personaaltreeneri abi. Ostes korraga 6 kuud kehtiva kuukaarti, kingime Sulle tasuta tunniajase sessiooni personaaltreeneriga. Ära lase sellist superpakkumist käest. Koos hoiame Sinu treeningu värske ja saavutame soovitud eesmärgid.

 

 

Kerli Djomina

eratreener , füsioterapeut

Soovid muuta oma elustiili? Soovid olla terve, tugev, ilus? Soovid end oma kehas hästi tunda? Soovid kasvatada lihast või lihtsalt saavutada paremat vormi? Soovid kaalust alla võtta või lihasmassi arvelt hoopis veidi kosuda?

Mina olen valmis Sind aitama, vahet pole kas oled algaja ning alles alustad oma teekonda või oled juba veidi kogenum, kuid soovid kellegi tuge eesmärkide saavutamisel. Võta julgelt minuga ühendust, kuulan Sind ära, seame koos eesmärgid, paneme plaani paika ja hakkame tegutsema!!! 😊

Olen füsioterapeut ning tervisliku eluviisi fanatt. 2011. aastal lõpetasin füsioterapeudi eriala ning töökogemust on mul juba 9 aastat. Olen olnud terve oma elu aktiivse eluviisiga ning minu suureks kireks on ka tervislik toitumine. Toitumise kohta olen väga palju ise juurde õppinud ning enda peal väga palju ka läbi proovinud. 2016. aastal avastasin enda jaoks jõusaali ning fitnessi. Sellel aastal osalesin ka võistlustel, bikiinifitnessi kategoorias. Algajate võistlusel, mis oli minu elu esimene võistlus, sain esimese koha ning see andis suure motivatsiooni alaga edasi tegeleda. Nüüdseks olen võistelnud bikiinifitnessis kolmel hooajal. 2018 sügisel sain enda pikkuskategoorias Eesti Meistrivõistlustel teise koha. Olen võistelnud ka välismaal ning plaan on selle alaga ikka edasi tegeleda. Isegi kui ei võistleks, siis jõusaal jääks minu elustiili juurde, sest minu eriala on juba selline. Ma tean kui oluline see on ning see on vähim mida same enda heaks teha, et püsida kaua tervena ja tugevana!

Olen paljusid aidanud tervislikuma eluviisi poole. Minu eesmärk on muuta elustiili nii, et see oleks jätkusuutlik. Seetõttu lähenen alati väga personaalselt.

–        Koostan treening- ja toitumiskava

–        Teen toitumisalast nõustamist

–        Pikemaajalise koostöö korral jälgin Sinu progressi, annan jooksvalt nõu, vajadusel kohandame treening- ja toitumiskava

–        Olen Sulle toeks!!!

 

Catrin Kelly Reppo

eratreener

Kui sa tunned, et trenni on üksi igav ja vajaksid kaaaslast, kes pakub sulle oma nõu ja abistava käe, või kui sa oled jõusaalis uus ning tahad tutvustust masinatele ja nende kasutamisele, siis võid pöörduda minu poole.
Võin abistada ka neid, kes on jõusaalis kaua käinud aga miskipärast enam ei arene, siis võta ühedust. Vaatame koos su kava ja plaanid üle, ning otsime puudusi ja parandeme need.

Olen tegelnud erinevate spordialadega, alustades iluvõimlemisest lõpetades kickpoksiga. Aastal 2016 alustasin jõutõstmisega, sellest saati on jõutreenigute roll elus kasvanud. lisaks sellele naudin tasakaalusatud ja tervislikku eluviisi. Treeninguid  olen andnud aastast 2017.

Parimad tulemused jõutõstmises:
2018.aastal noorte Euroopa meistrivõistlustel kogusumma, küki ja jõutõmbe 3.koht, lamades surmises 2.koht
2017 aasta noorte Euroopa meistrivõistlustel jõutõmbes 2.koht
2017 aastal Eesti meistervõistlustel lamades surumises avatud klassi 1. koht
2016 aastal Eesti meistrivõistlustel jõutõstmises avatud klassis 3 koht

 

Agnes Gertrud

Agnes-Gertrud Aavaste

eratreener

Oman EOK 3 taseme kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite erialast kutsetunnistust.

Hetkel õpin Tartu Ülikoolis Sotsiaalteaduskonnas.

Treenerina töötan aastast 2016.

Varasemalt olen tegelenud ratsa- ja purjespordiga ning noorena ka tennisega.

Tarmo Mitt

Tarmo Mitt

peatreener

Hariduskäik:
2001 a. lõpetasin Tartu Ülikool Kehakultuuri Teaduskonna Raskejõustiku erialal.
2007 a. täiendasin end Füstenfeldbrucki Spordikoolis Saksamaal.

Treenerina töötan aastast 1997.

Tegelenud võistlustasemel spordialadega: džuudo, kulturism, klassikaline tõstmine, jõutõstmine, armwrestling, rammumees

Parimad tulemused:

  • 6x Eesti meister jõutõstmises
  • 5x Eestimaa Rammumees
  • 2006 The Worlds Strongest man võistluse 5. koht
  • Õpilastest on saavutanud Lilian Matonina jõutõstmises Euroopa Meistrivõistlustel 2008 3. koha

ERINEVATE EESMÄRKIDE ALGUSPUNKTID

Me soovitame Sul kasutada Sinu tasuta personaaltreeningu sessiooni, mis annab Sulle hea võimaluse oma eesmärgid ja plaanid koos professionaaliga paika panna.

Alusta treenides 4 korda nädalas, vähemalt 30 minutit.

Ole kannatlik ja järjepidev – see tasub ennast ära.


Broneeri aeg personaaltreeneri juurde

Jäta meile oma kontaktid ning me võtame Sinuga ühendust.

Nimi

E-mail

Telefon

Teade