Oleme avatud:  E-N 08.00-22.00 | R 08.00-21.30 | L 12.00-17.00| P 15.00-20.30

Rühmatreeningud

Meie tunniplaanist leiad mitmeid erinevaid tunde, me julgustame Sind proovima neid kõiki.

BODY KST

BODY KST on lihastreeningule suunatud tund, kus treenitakse peamiselt selja-, kõhu-, ja tuharalihaseid, haarates mõningal määral kaasa ka teisi lihasgruppe. Tund algab lühikese soojendusega. Lihastreeningu kestvuseks on ca 35 minutit, misjärel keskendutakse 10-minutilisele venitusharjutusete osale.

PÕLETA JA VORMI

PÕLETA JA VORMI on mõõduka tempoga treeningtund, mille jooksul põletatakse organismi ladestunud rasvasid lihastöö “kütusena”. Tund algab (10 min.) soojendusega, kus tehakse lihtsatest aeroobika põhisammudest kava. Järgnevalt hakatakse lisama kehale koormust, võttes kasutusele erinevaid abivahendeid: hantlid, stepipingid, Fit-pallid, kettad, mis omakorda tugevdavad tasakaalustatult kõiki lihasgruppe. Treeningtund parandab treenija üldist koordinatsiooni ja lihasvastupidavust. Igas tunnis tehakse ka lihastööd mati peal. Liigutuste tempo on rahulik, mis võimaldab harjutusi sooritada õige tehnikaga. Seetõttu on treening sobiv kõigile – nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Tund lõppeb venitusharjutustega.

STEPFIT

STEPFIT on tund, mis algab 5-minutilise soojendusega. Sellele järgneb treeningu põhiosa, mille käigus õpitakse selgeks liikumiskombinatsioon. Kasutatakse stepiaeroobika põhisamme ning muudetakse neid vajadusel põnevamaks. Tunni lõpuosas treenitakse suuremaid lihasgruppe (5-10 min) ning sellele järgnevad lõdvestused ja venitused. Treening sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kuna kombinatsiooni raskusastet saab inimene ise valida.

KANGITRENN

KANGITRENN  on  tõhusale ja mitmekülgsele lihastööle suunatud treening. Tund algab lühikese soojendusega (5-6 min). Liikumine on kohapeal ja minimaalne. Treeningtunnis kasutame põhivahenditena kangi, hantleid, kettaid ja stepikasti. Treenime mitmekülgselt erinevaid keha lihasgruppe. Iga lihasgrupi treenimise vahel on väike paus, et saaks vahetada kangil olevat raskust vastavalt oma soovile. Rahulik tunni tempo aitab kontrollida harjutuste õigesti sooritamist. Igas treeningtunnis muudame mõningaid harjutusi. Toning Pump tund sobib kõigile, kes tahavad  põletada rasvasid madalal pulsisagedusel, anda oma kehale tõhus  koormus, parandada ja tugevdada oma  lihaste vastupidavust. Tund lõppeb venitusharjutustega.

BODYART

BODYART  on funktsionaalne keha & meele treening, kus harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest võitluskunstidest kui ka tavapärastest jõuharjutustest. Treeningus ei ole keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone, ka ei ole see tavapärane kontsepttreening. BodyART aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust kui ka vabastada oma meeli ja sisemist jõudu. Kui tavapärane jõutreening keskendub pigem igale lihasgrupile eraldi, siis bodyART treeningus on inimene kui funktsionaalne üksus, kus samaaegselt kogu keha treenivad harjutused on kombineeritud klassikaliste hingamistehnikatega ühtseks tervikuks. Mitmed harjutused treenivad tasakaalu ja viivad seeläbi fookuse keha keskmesse. BodyART baseerub Yin ja Yang ehk vastandite printsiipidel, mis treeningus väljenduvad sisse -ja väljahingamisena, pingutus-lõdvestusena.

 

JUMPING

JUMPING  treeningut  viiakse läbi spetsiaalselt välja töötatud  Jumping® PROFI batuutidel. Jumping sai teoks ideest arendada välja treeningprogramm, mis aitaks tugevdada keha ning oleks ühtlasi ka lõbus. Jumping® on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsiooniliste aeroobika sammude variatsioonidest, dünaamilisest kiirus- ning jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab selle, et tugevdatakse kogu keha. Jumpingu efektiivsus on tingitud pidevatest gravitatsioonilistest muutustest, mis hõlmavad enam kui 400 lihase pingutust ja lõdvestust samal ajal. Seda on rohkem kui mistahes muu vastupidavusspordiala puhul. Jumping treeningutele on vajalik eelregistreerimine.

ZUMBA

ZUMBA  on Ladina-Ameerika tantsudest inspireeritud fitness-treening. See on lõbus, kaasakiskuv ning tõhus, kuid lihtsa koreograafiaga tantsuline tund, kust ei puudu ka lihasharjutused. Zumbas treenid märkamatult kogu oma keha, nautides samal ajal head muusikat ja mõnusalt lihtsaid tantsusamme. Tunnis osalemiseks pole vaja eelnevat tantsukogemust. Võta kaasa hea tuju ja tule tantsi koos meiega:).

FITBALL

FITBALL on mõõduka tempoga funktsionaalne lihasvastupidavustreening spetsiaalse suure palliga, mille põhieesmärk on tugevdada kere korsetilihaseid ja arendada tasakaalu. Tund algab lühikese soojendusega, järgneb trenni põhiosa palliga, kus haaratakse töösse kõik suuremad lihasgrupid ning ka väiksemad keha stabilisaatorlihased. Treening sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

SELJATREENING

Iga päev veedame pikki tunde istudes, järjest vähem leiame aga aega lülisamba liigutamiseks, mille tagajärjeks on muutused rühis ja/või seljavalud. Seljatreeningu eesmärgiks on kõike seda parandada. Treeningus tehakse palju lülisamba liikuvusharjutusi. Lisaks treenime kerelihaseid (k.a süvalihaseid), et kõik lülisammast ümbritsevad lihased oleksid tugevad ning jõuaksid meie elutempole vastu pidada. Kõiki harjutusi sooritatakse omas tempos ja paljude harjutuste puhul näitab treener ette nii kergema kui ka raskema variandi. Treening sobib nii meestele kui ka naistele, nii algajatele kui ka edasijõudnutele, nii rühihäiretega inimestele kui ka sportlastele vigastusi ennetavaks treeninguks. Treeningut on sobilik teha sokkides. Enamasti kasutatakse tunnis tempokat pop-muusikat. NB! Värske seljatraumaga ning valuvaigisti mõju all palume treeningusse mitte tulla.

BASIC MUSCLE

Tänapäeval on valikutes kümneid erinevaid treeningmeetodeid. “Basic Musle” tund on suunatud maksimaalse lihaskasvule. Nii öelda vanakooli trenn. Puhas raud ja maksimaalne lihase “pump”- (veri jookseb lihasesse). Muidugi kaasneb lihassuurusega ka üldine vastupidavus, lihasjõud, kiireneb ainevahetus ja tõuseb enesekindlus. Treeningus saavad koormust kõik lihased alates trapetsist, lõpetades säärelihastega. “Basic Muscle” võib tunduda lihtsa ja loogilise treeningtunnina, aga seda ta kindlasti pole. Selles peitubki trenni võlu. No pain – no Gain.

POWER TRAINING

55-minutiline treening spetsiaalsete rihmade abil, millega sooritatakse funktsionaalseid (ühe harjutusega kaasatakse mitu lihasgruppi) harjutusi jõu, paindlikkuse, tasakaalu ja liikuvuse parandamiseks. Power Training tunnis selgitab treener treeningu põhialuseid ning pöörab erilist tähelepanu harjutuste tehniliselt õigele sooritusele, seetõttu on ka treeningu üldine intensiivsus mõõdukas.

CARDIO FIT

55-minutiline kardiotreening, mis aitab arendada jõudu ja vastupidavust. See intervalltreening kombineerib endas sportlik-aeroobset liikumise ning tugevusharjutused. Treener näitab  lisaks rasketele kombinatsioonidele ette ka kergemad kombinatsioonid, nii et igaüks saab valida treeningintensiivsuse vastavalt oma võimetele.

BEAT THE TIME

Kiire ja efektiivne treening kaalu kontrolli alla saamiseks. Tegemist on kõrge intensiivsusega intervalltreeninguga. Tunni eesmärgiks on pidada kauem vastu, kui aeg, mis iga ettenähtud harjutusega jooksma pannakse. Läbi käiakse kõik lihasgrupid. Treeningul on ka üks spetsiaalne challenge lugu, millega saad testida oma keha arengut .